ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΤΡΙΗΜΕΡΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟ ΝΑΥΠΛΙΟ

Δ/ΝΣΗ Δ/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ Ν. ΒΟΙΩΤΙΑΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΓΙΩΝ

ΒΑΓΙΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ, Τ.Κ. 32002

ΤΗΛ. & FAX   22620 61229                                                                     αρ πρωτ: 36

e-mail : Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.                                                         ημ: 20/2/2014

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ

ΤΡΙΗΜΕΡΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΣ Γ΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΣΤΟ ΝΑΥΠΛΙΟ

Ο Διευθυντής του Γυμνασίου Βαγίων Βοιωτίας προκηρύσσει Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος προς ταξιδιωτικά γραφεία για την τριήμερη εκδρομή της Γ΄ τάξης του σχολείου.

1. Προορισμός:ΜΥΚΗΝΕΣ-ΝΑΥΠΛΙΟ-ΕΠΙΔΑΥΡΟΣ (Πέμπτη 3/4/2014 έως Σάββατο 5/4/2014) με δύο (2) διανυκτερεύσεις στην πόλη του Ναυπλίου.
  2. Προβλεπόμενος αριθμός συμμετεχόντων: είκοσι δύο (22) μαθητές ( 12 αγόρια και 10 κορίτσια) και δύο (2) συνοδοί καθηγητές.
  3. Μεταφορικό μέσο: Τουριστικό λεωφορείο.
  4. Κατάλυμα: Ξενοδοχείο 3 ή 4 αστέρων, μέσα στην πόλη του Ναυπλίου, με πρωινό, σε τρίκλινα ή και δίκλινα δωμάτια για τους μαθητές και μονόκλινα για τους συνοδούς καθηγητές.
  5. Λοιπές υπηρεσίες: Μετακινήσεις με το τουριστικό λεωφορείο στους χώρους των ξεναγήσεων και εκδηλώσεων. Συγκεκριμένα, την Πέμπτη 3/4/2014 Βάγια Βοιωτίας ? Μυκήνες ? Ναύπλιο, Παρασκευή 4/4/2014 Ναύπλιο - Επίδαυρος ? Ναύπλιο, Σάββατο 5/4/2014 Ναύπλιο (Παλαμήδι) ? Βάγια.
  6. Υποχρεωτική ασφάλιση ευθύνης διοργανωτή, σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.
  7. Πρόσθετη ασφάλιση, που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.
  8. Φορολογική και ασφαλιστική ενημερότητα.
  9. Ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
  10. Άδεια εξασκήσεως επαγγέλματος.
  11. Τελική συνολική τιμή εκδρομής και επιβάρυνση ανά μαθητή (να συμπεριλαμβάνεται και ο Φ.Π.Α.) Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο με επικυρωμένα φωτοαντίγραφα α) της φορολογικής και ασφαλιστικής ενημερότητας, β) του ειδικού σήματος λειτουργίας, σε ισχύ και γ) της άδειας εξασκήσεως επαγγέλματος στο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΓΙΩΝ, ΒΑΓΙΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ, Τ.Κ. 32002, ΤΗΛ. 22620 61229, ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως, το αργότερο μέχρι και, ΤΡΙΤΗ 4/03/2014 και ώρα 11:00 π.μ.
  12. Το τουριστικό γραφείο υποχρεούται να εκδώσει ατομικές αποδείξεις για τα ποσά που καταβλήθηκαν από τους μαθητές εφόσον ζητηθούν από τους γονείς.

ΛΥΜΠΕΡΑΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ